Korepetycje z matematyki dla szkoły podstawowej ​

Korepetycje z matematyki dla Twojego dziecka – profesjonalne wsparcie w swobodnej atmosferze. ​

O nas

0
lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0
godzin zrealizowanych lekcji
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu

Uczymy matematyki z pasją i zaangażowaniem

Twoje dziecko nie radzi sobie z matematyką? Swoim wsparciem w nauce matematyki obejmujemy również najmłodszych uczniów. Nasi doświadczeni nauczyciele pomagają im zrozumieć tę piękną dziedzinę nauki! Wierzymy, że szczególnie w przypadku nauki na etapie szkoły podstawowej należy uwzględnić odpowiednie tempo pracy oraz specyficzne dla jednostki style uczenia się. Wszystko po to, aby nauka matematyki szła Twojemu dziecku coraz sprawniej i by nabierało wiary w swoje umiejętności.

Zastanawiasz się:

Jak przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki?

Jak zmotywować swoje dziecko do nauki matematyki?

Jak wytłumaczyć dziecku matematyczne zagadnienia?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Prowadzimy korepetycje z matematyki stworzone dla uczniów szkół podstawowych

Pełne wsparcie w bieżącej nauce
Podczas naszych korepetycji uzupełniamy wiedzę na temat omawianych w szkole zagadnień i wspieramy uczniów w przygotowaniach do sprawdzianów z matematyki.

Dzięki korepetycjom w Foster High uczniowie są pewniejsi swoich umiejętności, mniej się stresują i poprawiają swoje oceny. Przy naszej pomocy wielu uczniów odkrywa, że matematykę da się lubić!

60/90 minut tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych w Foster High to

Dobre oceny z matematyki

Nasi uczniowie, podchodząc do sprawdzianów z matematyki, czują się dobrze przygotowani. Nauczyciel pomaga im aż do momentu, gdy opanują dane zagadnienie. Dzięki temu podchodzą do szkolnych wyzwań bez zbędnego stresu, co przekłada się na satysfakcję z nauki i dobre oceny.

Indywidualne podejście do każdego ucznia

Aby osiągnąć sukces w procesie nauki, skupiamy się na indywidualnych potrzebach, dopasowując tempo i sposób prowadzenia zajęć do ucznia. Dzięki temu nasi uczniowie sprawnie zdobywają nowe umiejętności i autentycznie chcą przychodzić na nasze zajęcia.

Przyjazna atmosfera zajęć

Tworzymy przyjazną atmosferę, która sprawia, że uczniowie co tydzień wyczekują kolejnych korepetycji. Przeciwdziałamy krzywdzącym przekonaniom o braku talentu do matematyki i wspieramy pozytywne nastawienie do nauki. Razem z nami uczniowie odkrywają swoje prawdziwe możliwości.

Podstawy wiedzy matematycznej

Korepetycje na etapie podstawówki to brak zaległości w liceum. Widzimy, że uczniowie, którzy nie pojęli podstaw matematyki na etapie szkoły podstawowej, w liceum męczą się z ich nadrobieniem. Dlatego już w uczniach szkół podstawowych budujemy solidne podstawy rozumienia matematyki.

Warianty korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Rodziców z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Większość naszych zajęć dla uczniów szkoły podstawowej realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Ile kosztują nasze korepetycje?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera